Меню
Корзина

Духи Marc-Antoine Barrois Ganymede N095

Духи Marc-Antoine Barrois Ganymede N095
New
Духи Marc-Antoine Barrois Ganymede N095
6.00 грн.
  • Наявність: В наявності
  • Виробник: Україна

Доступні опції

Сімейство ароматів
Деревні Пряні
Основні акорди
Пудровий Свіжий пряний Удовий Трав'яний Акватичний Цитрусовий Шкіряний Озоновий

Аналог.

Марк-Антуан Барруа Ганімед - робота Квентіна Біша, геніальна та гідна уваги.
За розвиненим у ній рівнем напруги її можна порівняти тільки з гарною книгою або фільмом, який торкнувся тебе до глибини душі, довів до несамовитості, і в кінці — до катарсису.
Створюючи елегантну та несподівану гармонію навколо квартету мандарину, фіалки, безсмертника та замші, два художники мріяли про цю нову планету: Ганімед, скелястий супутник Юпітера, виявлений у 1610 році Галілеєм, сяє та вкритий солоними океанами. Він отримав свою назву з грецької міфології: молодий чоловік на ім'я Ганімед був викрадений богами, які настільки вразилися його красі, що запропонували йому безсмертя.

Небесні мінеральні ноти, одночасно приємні й невагомы, протиставлені тут заземлюючій шкіряній базі: контраст, що між ними виникає, продовжений у безкінечність. Цей дуже короткий список нот приховує за собою, можливо, десятки натуральних інгредієнтів і молекул.
Аромат статусний, однозначно виділить вас із натовпу, відчувається в ньому якась дорожнеча. Жодних квіточок, ванілі та іншої солодощі.

Об'ємний старт, мінеральний і яскравий, сукупність: мандарин, шафран, пісок, каміння, морська сіль, холодний і привабливий, тоді як фіалка та китайський османтус привносять м'якість в цю запашну структуру. Абсолют безсмертника, дерево акігала та суха чиста пудровість доповнюють красу.

Чи схожий він на Баккара Руж - скоріше так ніж ні, але в ньому немає і натяку на солодощі.

Прем'єра аромату: 2019
Сімейство аромату: деревні пряні
Стать: унісекс
Класифікація: нішева
Верхні ноти: безсмертник, італійський мандарин, лист фіалки
Ноти серця: османтус, мінеральні ноти
Базові ноти: шафран, замша, akigalawood.

*Мінеральні аромати – аромати з тонким звучанням, що викликають асоціації з чимось холодним чи свіжим. Найчастіше це аромати, що нагадують чистоту, прохолодне повітря та невизначене відчуття мінеральної води.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре