Меню
Корзина

Духи Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose N096

Духи Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose N096
New
Духи Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose N096
6.00 грн.
  • Наявність: В наявності
  • Виробник: Україна

Доступні опції

Сімейство ароматів
Деревні Фужерні
Основні акорди
Амбровий Свіжий Мускусний Древісний

Аналог.

Аромат Джульєтта Хез А Ган Нот А Парфум Супердоз молекулярний, синтетичний і складається з одного лише компонента – молекули Цеталокса.

Цеталокс - це щось абстрактне, фантазійне, витончене і вишукане, в його ароматі вловлюються концентрована есенція свіжості та чистоти, древісні ноти, амброві, мускусні, пряні, бальзамічні і навіть морські.
Все-таки парфумерія та хімія в цілому - це якесь диво.

Усі молекулярні аромати розкриваються на шкірі. Цей парфум не для блоттера, він для теплої шкіри, тому що саме на ній він розкривається всіма своїми гранями і грає видаючи то скрипучу, морозну свіжість, то древісні акорди, то морські ноти, то амбру, то гостринку перцю, то щось бальзамічне, солодкувате і ніжне.
З цим ароматом точно не засумуєш, він буквально дурманить і забирає з реальності (в хорошому сенсі слова). Але на кожній шкірі він видає різні акорди. Все залежить від рідних молекул людини, від її рідного запаху.

Так само як і класичний "Не парфум" - Супердоз можна використовувати як базу під інші аромати. Він надає їм насиченості та більшої виразності звучання.

Аромат розкривається, як чистота помножена на десять чи навіть більше.
Дуже голосно та насичено. Тільки це не та категорія парфуму, в якій чистота віддає порошком, кондиціонером чи милом. Тут свіжість білизни, висушеної на морозі. Без ароматів, лише холодне скрипуче повітря. Навіть із легкою часткою стерильності.

Прем'єра аромату: 2019
Стать: унисекс
Класифікація: нішева
Сімейство ароматів: деревні, фужерні
Основні ноти: цеталокс.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре