Меню
Корзина

Парфумерне масло Escentric Molecules Escentric 01 N012 50 ml

Парфумерне масло Escentric Molecules Escentric 01 N012  50 ml
Парфумерне масло Escentric Molecules Escentric 01 N012 50 ml
305.00 грн.

Доступні опції

Сімейство ароматів
Деревні Квіткові Мускусні
Основні акорди
Амбровий М'який пряний Цитрусовий Мускусний Древісний Пудровий

100% МАСЛЯНИЙ АРОМОКОМПОЗИТ ESCENTRIC MOLECULES ESCENTRIC 01

Аналог.

Прем'єра аромату: 2006
Стать: унісекс
Класифікація: нішевий
Сімейство аромату: деревні, мускусні, квіткові
Початкова нота: лайм, рожевий перець
Нота серця: ірис
Кінцева нота: Iso E Supe

Зовсім недавно світ дізнався про новий бренд німецької парфумерії Есцентрік Молекула. Вперше про нього заговорили в 2005 році в Берліні. Використовуючи інноваційні розробки у виготовленні парфумерії, Есцентрік Молекула став одним з найпопулярніших брендів зі світовим ім'ям лише через декілька років.

Одним з перших ароматів, який створив засновник компанії Геза Шоен, вважається парфум Есцентрік 01. Це було провокаційним винаходом, яке почало свій тріумфальний хід в недалекому 2006 році. Як правило, парфумерні композиції створюються з різноманітних природних джерел (квіткові, деревні, фруктові нотки), що складають єдиний неповторний букет. Але в цей раз творець Есцентрік Молекула віддав належне вивчення молекулярного синтезу і створив шедевр.

Головний його секрет криється в одній молекулі, створеної синтетично, під назвою Iso E Super, одночасно володіє ефектом феромону. Аромат досить складний, але і в той же час приголомшливий, тіло людини його приймає дуже повільно і тому здається, що часом він зникає, а потім, через якийсь час, з'являється знову. Він створює привабливу і збуджуючу ауру, швидше ефектну, ніж ароматну.

Шедевр доповнюється тонким ароматом шкірки лайма, а оксамитовий запах ірису роблять композицію вишуканою і неймовірно витонченої. А завдяки ноті рожевого перцю, духи Есцентрік Молекула Есцентрік 01 стали буквально ідеальними.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре