Меню
Корзина

Парфумерне масло Clinique Happy for Men M013 50 ml

Парфумерне масло Clinique Happy for Men M013  50 ml
Парфумерне масло Clinique Happy for Men M013 50 ml
270.00 грн.

Доступні опції

Сімейство ароматів
Цитрусові Фужерні
Основні акорди
Морський Древісний Ароматичний Зелений Цитрусовий

100% МАСЛЯНИЙ АРОМОКОМПОЗИТ CLINIQUE HAPPY FOR MEN

Аналог.

Прем'єра аромату: 1999
Пол: для чоловіків
Сімейство аромату: цитрусові, фужерні.
Початкова нота: морські акорди, зелені акорди, лайм, лимон, мандарин.
Нота серця: жасмин, біла фрезія, троянда, конвалія.
Кінцева нота: мускус, кипарис, білий кедр, Гуаяк.

Щастя, як ідеал людства, може бути досягнуте за допомогою аромату, який передає вам радість життя. Грунтуючись на почутті життєрадісності, задоволеності і спонтанності, Хепі покращує емоційний настрій розуму.
Універсальна концепція Хепі випущена в чоловічих і жіночих варіаціях і несе підпис парфумів Clinique - вірність ароматерапії і зосередженість на ефективності ароматів.

Перше враження від аромату - це щастя, що буде внесене вам від розумно відібраних компонентів, яким вдається створити композицію з унікальним характером. Клінік Хеппі фо Мен - піднімає настрій аромат, який настійно закликає вас до кращого розуміння прекрасних речей в житті.

Аромат починається сплеском п'янких цитрусових нот - солодкого лайма і оранжевого мандарина, у сплетінні з морськими і зеленими нотами. Після вибуху енергії, ви відчуваєте себе підготовленими для майбутніх білих квіткових угод, побудованих з конвалії, троянди, фрезії і жасмину. 
Шлейф аромату - елегантний кедр і гваякове дерево в тонкому поєднанні з мускусом і кипарисом надають парфуму чисте зачарування.
Випущений в 1999 році, цей чоловічий парфум ідеально підходить для денного використання. Чи готуєтеся ви до довгого перебування в офісі, або до пригод у вихідні дні. Застосуйте його, перш ніж вийти з дому і насолоджуйтеся відчуттям енергії і хвилювання, яке збережеться на весь день.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре