Меню
Корзина

Співаюча Чша

З давніх-давен співаюча чаша вважалася не тільки ритуальним атрибутом, але і музичним інструментом. Ще кілька тисячоліть тому співаючі чаші використовувалися в Китаї під час хвалебних пісень Будді - і для медитації, і для читання сутр, і для позбавлення від злих духів. Згодом, ставши частиною тантричного буддизму, співаючі чаші стали кочувати по всій Азії - і незабаром з'явилися в Бутані, в Індії, в Японії, в Кореї ...

Що стосується розміру співаючої чаші, то він може варіюватися від 10 сантиметрів до кількох метрів. Однак, традиційним розміром вважається розмір в 20 сантиметрів - на подібного роду чашею найлегше грати. У кожної співаючої чаші свій індивідуальний голос - він так само самобутній, як і людина, в чиїх руках вона знаходиться.

Вважається, що людина, яка хоча б раз у житті чула, як співає тибетська чаша, ніколи не потрапить в пекла. Так чи інакше, сьогодні співачі чаші лікують і тіло, і душу своїм чарівним таємничим звучанням. Як казав хтось із індійських цілителів: "Людина створена з звуків, і він і є звук".
 

У цій категорії немає товарів.